SPOLOČENSKÉ AKCIE

Dňa 7. apríla 2019 sa v kultúrnom stredisku konalo zdobenie veľkonočných vajíčok spojené s ďalšími zaujímavými aktivitami súvisiacimi s Veľkonočnými sviatkami.

V sobotu 5. januára 2019 zorganizovala obecná samospráva pre občanov novoročné posedenie. Pre prítomných bol pripravený guláš a varené víno. Pre dobrú náladu a do tanca hrala živá hudba.

Trnavský samosprávny kraj, Trnavské osvetové stredisko, Rímskokatolícka farnosť Dolná Krupá a Obec Dolná Krupá dňa 16. decembra 2018 zorganizovali v kostole sv. Ondreja v Dolnej Krupej adventný koncert Viva la cantata. Na koncerte účinkovali: Spevácky zbor Gaudete Sereď, Miešaný spevácky zbor Lajosa Bárdosa Veľký Meder, Robotnícky spevokol Bradlan Trnava Cantica nova Trnava, žiaci Ľudovo-umeleckej školy Johany Slobodovej a súbor Picúchovci z Dolnej Krupej.

V sobotu 15. decembra 2018 sa v kultúrnom stredisku uskutočnilo tradičné predvianočné posedenie s programom pre dôchodcov. Vystúpili deti zo ZŠsMŠ a miestne folklórne súbory.

Dňa 8. decembra 2018 sa v kultúrnom stredisku uskutočnila Súťaž vo varení Mikulášskej kapustnice. Súčasťou popoludnia bol aj program pred deti, vrátane nádielky od Mikuláša.

V sobotu 1. decembra 2018 sa v kultúrnom stredisku konali VIANOČNÉ TRHY. Organizátorom akcie bola ZŠ s MŠ v Dolnej Krupej. Žiaci a pedagógovia ponúkli vlastnoručne zhotovené výrobky k vianočným sviatkom. Príjemné popoludnie v predvianočnej nálade spestrilo spevácke vystúpenie detí a návštevníci si mohli pochutnať na kapustnici.

Print Friendly, PDF & Email